KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797040
nr 1479 7040
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad 1970. Bladets mått: 29x55 cm, yttermått inklusive ram: 37x63 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:45:05
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren